Praktische info
Covid-19: Om elkaar meer ruimte te geven aan boord, varen we vanaf 2020 met maximaal 6 gasten. Ook vragen we nu iedereen zelf eten mee te nemen. Wij zorgen wel voor koffie, thee en vers (zoet) drinkwater.
Vertrek- en aankomsthaven: Lauwersoog, soms is het mogelijk om op de terugweg op Schiermonnikoog af te stappen, zie hiervoor de agenda. Bij zelfstandig aangemelde groepen kan dit altijd, zij kunnen ook vanaf Schiermonnikoog vertrekken. Er is plaats voor max. 6 aanmeldingen. Je kunt dus deze tocht dus ook met een eigen groepje boeken. Prijs v.a. € 120,– p.p.
De tochten plan ik naar aanleiding van de tijden van Laag Water Lauwersoog. Vertrek is 4-5 uur voor laag water en aankomst 4-5 uur na laag water, afhankelijk van windkracht en -richting. Drie dagen voor vertrek ontvangt je, naar aanleiding van het weerbericht, de laatste informatie over de tocht, zodat je al een beetje een idee hebt wat je te wachten staat.
Heb je zelf een groepje waarmee je deze tocht wilt doen? Neem dan contact op, in overleg kiezen we een geschikte datum.